Eaton Restartmodule Herinschakelrelais Erm 110V 4S - 1341260
Artikelnummer: 22353158 | Fabrikantnummer: 1341260 | EAN: 8711426395039
Omschrijving
Herinschakelrelais ERM 110V 4s
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Eaton
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 1341260. Het EAN nummer is 8711426395039. Het interne artikelnummer is 22353158.
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Eaton
Toon alle producten van Eaton |
| Serie |
Restartmodule
Toon alle producten in deze serie |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Functie gelijkstroomhysterese | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Nee |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Externe stroomtransformator | Nee |
| Breedte | 0.001 mm |
| Hoogte | 0.001 mm |
| Diepte | 0.001 mm |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | - V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | - V |
| Nom. (meet)schakelstroom | A |
| Bedrijfsspanning bij DC | - V |
| Spanningsmeetbereik | - V |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | - V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | - V |
| Voedingsspanning bij DC | - V |
| Aantal contacten als verbreekcontact | |
| Aantal contacten als maakcontact | |
| Aantal contacten als wisselcontact | |
| Stroommeetbereik | - A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | - A |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | - A |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | s |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | s |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | s |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product