Herning Paal 2,5M Ø60 zwart - 623972
Artikelnummer: 26704021 | Fabrikantnummer: 623972 | EAN: 7021986239720
Het productnummer van de fabrikant is 623972. Het EAN nummer is 7021986239720. Het interne artikelnummer is 26704021.
| Klasse |
Mechanische toebehoren voor verlichtingsarmaturen
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
SG
Toon alle producten van SG |
| Serie |
Herning Paal
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 60 mm |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | Nee |
| Diameter | 60 mm |
| Hoogte | 2500 mm |
| Toebehoren | Ja |
| Onderdeel | Nee |
| Type toebehoren/onderdelen | Driepoot statief |
| Categorieën | Armaturen |
SG Lighting
SG Lighting is van oorsprong een Noors bedrijf opgericht in 1990. Inmiddels is SG Lighting aanwezig en populair bij architecten, lichtadviseurs, ontwerpers en elektrotechnische installateurs in 25 landen. Het streven is om volgens de hoogste kwaliteitsstandaarden armaturen voor zowel binnen als buiten te ontwerpen en te produceren. Door hoge kwaliteitseisen te stellen aan de materialen zijn ze bestand tegen de tand des tijds. SG Lighting slaagt erin dit te verwezenlijken tegen een optimale prijs- kwaliteitsverhouding.
SG Lighting is sterk in het combineren van functie en vorm en ontwikkelt hoogwaardige armaturen met de grootst mogelijke aandacht voor elk detail. Een robuust en hoogwaardig ontwerp zorgt voor een lange levensduur.
» Meer informatie over SG Lighting