HK Electric CYL.ZEK. CH 10X38 15A 1000V - 431002714
Artikelnummer: 25655220 | Fabrikantnummer: 431002714 | EAN: 3838895626985
Het productnummer van de fabrikant is 431002714. Het EAN nummer is 3838895626985. Het interne artikelnummer is 25655220.
| Klasse |
Cilindrische zekering
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HK Electric
Toon alle producten van HK Electric |
| Spanningstype | DC |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Uitschakelkarakteristiek | Overig |
| Uitvoering kenmelder | Overig |
| Uitvoering | Keramische zekering |
| Bedrijfsklasse | Overig |
| Met slagpin | Nee |
| Grootte | 10 x 38 mm |
| Nom. (meet)stroom | 15 A |
| Afschakelvermogen | 10 kA |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 0 W |
| Categorieën |
Buiszekering
Zekering Groepenkasten |