HK Electric Installatiekasten Kast 6G 400V H+2X aardlek/3+3 eti24-3H326 - 380080231
Artikelnummer: 26615697 | Fabrikantnummer: 380080231 | EAN: 8713284115835
Omschrijving
Kast 6g 400V H+2x aardlek/3+3 ETI24-3H326
Het productnummer van de fabrikant is 380080231. Het EAN nummer is 8713284115835. Het interne artikelnummer is 26615697.
Aanvullende informatie
Kast 6 groeps 400V H+2x aardlek/3+3 ETI24-3H326
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HK Electric
Specificaties
| Klasse |
Installatiekast
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HK Electric
Toon alle producten van HK Electric |
| Serie |
Installatiekasten
Toon alle producten in deze serie |
| Met contactdoos | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Breedte | 220 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Diepte | 110 mm |
| Afsluitbaar | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Aantal fasen | 3 |
| Breedte in module-eenheden | 12 |
| Hoogte | 330 mm |
| Aanbouwmogelijkheid | Nee |
| Aantal rijen | 2 |
| Soort afdekking | Deksel |
| Met transparant deksel | Ja |
| Beveiliging | Installatie-/aardlekautomaat |
| Aantal polen hoofdschakelaar | 4 |
| Kookgroep | Geen |
| Kookgroep geschikt als krachtgroep | Nee |
| Met beltransformator | Nee |
| Aantal groepen achter aardlekschakelaar | 6 |
| Aantal lichtgroepen | 6 |
| Totaal aantal groepen | 6 |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal directe groepen | 0 |
| Aantal aardlekautomaten | 0 |
| Geschikt voor data | Nee |
| Hoofdschakelaar - nom. stroom | 40 A |
| Aantal aardlekschakelaars 300 mA | 0 |
| Aantal aardlekschakelaars 30 mA | 2 |
| Bescherming hoofdschakelaar | Nee |
| Aardlekschakelaar op de voeding (RCD) | Nee |
| Hoge afschermingsgraad (High-integrity) | Nee |
| Aantal boogfout detectie apparaten | 0 |
| Met meter | Nee |
| Zekering lastscheider (MCB + 2 x RCD) | Nee |
| Dubbele aardlekzekering (2 x RCD) | Nee |
| Uitgaande verbindingen met connectors voor insteekbare gebouwinstallatie | Nee |
| Aantal aardlekstroomonderbrekers/AFDD | |
| Categorieën | Groepenkasten |
HK Electric
» Meer informatie over HK Electric
Huidige product
HK Electric Installatiekasten Kast 6G 400V H+2X aardlek/3+3 eti24-3H326
Artikelnummer: 26615697
Fabrikantnummer: 380080231
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.