HK Electric Kamrail S-1L S-1L- 6mod kamrail GR 2227111 - 380050106
Artikelnummer: 23717842 | Fabrikantnummer: 380050106 | EAN: 8713284119055
Omschrijving
KAM-rail S-1L-106 ML (6TE)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HK Electric
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 380050106. Het EAN nummer is 8713284119055. Het interne artikelnummer is 23717842.
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HK Electric
Toon alle producten van HK Electric |
| Serie |
Kamrail S-1L
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 106 mm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Aantal polen | 6 |
| Aantal fasen | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 17.8 mm |
| Geschikt voor aantal apparaten | 6 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 500 V |
| In te korten op maat | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
HK Electric
» Meer informatie over HK Electric
Huidige product
HK Electric Kamrail S-1L S-1L- 6mod kamrail GR 2227111
Artikelnummer: 23717842
Fabrikantnummer: 380050106
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.