HK Electric Trafo bravo Trafo Bravo 150W SC - 190020003
Artikelnummer: 26649381 | Fabrikantnummer: 190020003 | EAN: 8713284067677
Omschrijving
Trafo Bravo 150W SC
Het productnummer van de fabrikant is 190020003. Het EAN nummer is 8713284067677. Het interne artikelnummer is 26649381.
Aanvullende informatie
Trafo Bravo 150W SC RN1168
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HK Electric
Specificaties
| Klasse |
Transformator laagvolt lichtsysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HK Electric
Toon alle producten van HK Electric |
| Serie |
Trafo bravo
Toon alle producten in deze serie |
| Dimbaar | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 0 mm |
| Hoogte | 31 mm |
| Kortsluitbeveiliging | Ja |
| Type transformator | Elektronische trafo |
| Met secundaire zekeringsautomaat | Nee |
| Aansluitwijze secundaire zijde | Schroefaansluiting |
| Aansluitwijze primaire zijde | Schroefaansluiting |
| Aantal uitgangen (paren) | 2 |
| Veiligheidstrafo | Ja |
| Diameter | 88 mm |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Vermogen | 35 - 35 W |
| Categorieën |
Lichtregelapparatuur
Armaturen |
HK Electric
» Meer informatie over HK Electric
Huidige product
HK Electric Trafo bravo Trafo Bravo 150W SC
Artikelnummer: 26649381
Fabrikantnummer: 190020003
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.