Eti Univ.kamrail 14x4mod 1MTR - 380050137
Artikelnummer: 20320248 | Fabrikantnummer: 380050137 | EAN: 8713284090989
Het productnummer van de fabrikant is 380050137. Het EAN nummer is 8713284090989. Het interne artikelnummer is 20320248.
G-4L-1000/16 14x4 module vork kamrail
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
ETI
Toon alle producten van ETI |
| Serie |
Kamrail G-4L
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 1000 mm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 80 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vork |
| Aantal fasen | 4 |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Ja |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 17.8 mm |
| Doorsnede | 16 mm² |
| Geschikt voor aantal apparaten | 14 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 500 V |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | 100 kA |
| In te korten op maat | Ja |
| Categorieën |
Kamrail
Componenten Groepenkasten |