HK / haka 9 mod kamrail GR - 2227109
Artikelnummer: 22386508 | Fabrikantnummer: 2227109 | EAN: 4025221022354
Omschrijving
KAM-rail S-1L-160 ML (9TE)
Het productnummer van de fabrikant is 2227109. Het EAN nummer is 4025221022354. Het interne artikelnummer is 22386508.
Aanvullende informatie
De universele kamrailen zijn in een stift of vork uitvoering te verkrijgen en belastbaar tot 63a in de 10mm dikte en 80A in de 16mm dikte.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van HK Electric
Specificaties
| Klasse |
Kamrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HK Electric
Toon alle producten van HK Electric |
| Serie |
H1-KAM-rails PIN
Toon alle producten in deze serie |
| Lengte | 160 mm |
| Toegekende stootspanning | 4 kV |
| Aantal fasen | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. continustroom Iu | 100 A |
| Geïsoleerd | Ja |
| Geschikt voor apparaten met nulgeleider | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Pen |
| Aantal polen | 9 |
| Doorsnede | 10 mm² |
| Geschikt voor apparaten met hulpschakelaar | Nee |
| Delingsmaat | 17.8 mm |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom Iq | 50 kA |
| Geschikt voor aantal apparaten | 9 |
| Max. nom. bedrijfsspanning Ue | 500 V |
| In te korten op maat | Nee |
| Breedte in module-eenheden | |
| Toegelaten korte-duur stroom Icw | kA |
| Categorieën |
Componenten
Groepenkasten |
HK Electric
» Meer informatie over HK Electric
Huidige product