Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Gevel/Montageschr. zelfb. VZ 6K SW-10 voor staal 6.3x38 (100) - 0352.01.53520
Artikelnummer: 26728679 | Fabrikantnummer: 0352.01.53520 | EAN: 8712811144614
Omschrijving
GEVEL/MONTAGESCHR. ZELFB. VZ 6K SW-10 VOOR STAAL 6.3X38 (100)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0352.01.53520. Het EAN nummer is 8712811144614. Het interne artikelnummer is 26728679.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 38 mm |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Gehard | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 6.3 mm |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Met ring en afdichting | Nee |
| Puntvorm | Zelfborend |
| Met vaste flens | Ja |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Grootte bit | |
| Schroefdraadlengte | mm |
| Kopdiameter | 12.9 mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Gevel/Montageschr. zelfb. VZ 6K SW-10 voor staal 6.3x38 (100)
Artikelnummer: 26728679
Fabrikantnummer: 0352.01.53520