Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Gipsplaatschroef Gefosf. grof op band PH-2 3.9x35 (1000) - 0614.09.21401
Artikelnummer: 26728677 | Fabrikantnummer: 0614.09.21401 | EAN: 8712811309563
Omschrijving
GIPSPLAATSCHROEF GEFOSF. GROF OP BAND PH-2 3.9X35 (1000)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0614.09.21401. Het EAN nummer is 8712811309563. Het interne artikelnummer is 26728677.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 35 mm |
| Gehard | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Gefosfateerd |
| Schroefdraadlengte | 35 mm |
| Schroefdraaddiameter | 3.9 mm |
| Grootte bit | 2 |
| Verzonken kop | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Met freesribben onder kop | Nee |
| Puntvorm | Puntig |
| Met schachtribben | Nee |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Nee |
| Kopboring | Nee |
| Geleverd op band | Ja |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met boorpunt | Nee |
| Type schroefdraad | Grof |
| Kopvorm | Trompetkop |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Type hardheid | Overig |
| Bitmaat Phillips | 2 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Kopdiameter | mm |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Gipsplaatschroef Gefosf. grof op band PH-2 3.9x35 (1000)
Artikelnummer: 26728677
Fabrikantnummer: 0614.09.21401