Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Plaatschroef Zelfb. VZ 6K SW-8 din7504k 4.8x19 (200) - 0334.01.36920
Artikelnummer: 26728658 | Fabrikantnummer: 0334.01.36920 | EAN: 8712811224347
Omschrijving
PLAATSCHROEF ZELFB. VZ 6K SW-8 DIN7504K 4.8X19 (200)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0334.01.36920. Het EAN nummer is 8712811224347. Het interne artikelnummer is 26728658.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Lengte | 19 mm |
| Gehard | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 4.8 mm |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Met ring en afdichting | Nee |
| Puntvorm | Zelfborend |
| Met vaste flens | Ja |
| Kopdiameter | 10.5 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Grootte bit | |
| Schroefdraadlengte | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Plaatschroef Zelfb. VZ 6K SW-8 din7504k 4.8x19 (200)
Artikelnummer: 26728658
Fabrikantnummer: 0334.01.36920