Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Plaatschroef Zelfb. VZ CK PH-2 din7504n 4.2x16 (200) - 0336.01.28720
Artikelnummer: 26728666 | Fabrikantnummer: 0336.01.28720 | EAN: 8712811276780
Omschrijving
PLAATSCHROEF ZELFB. VZ CK PH-2 DIN7504N 4.2X16 (200)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0336.01.28720. Het EAN nummer is 8712811276780. Het interne artikelnummer is 26728666.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 16 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Kopvorm | Cilinderkop |
| Gehard | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 4.2 mm |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Met ring en afdichting | Nee |
| Puntvorm | Zelfborend |
| Met vaste flens | Nee |
| Kopdiameter | 8.2 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Grootte bit | |
| Schroefdraadlengte | mm |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Plaatschroef Zelfb. VZ CK PH-2 din7504n 4.2x16 (200)
Artikelnummer: 26728666
Fabrikantnummer: 0336.01.28720