Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Spaanplaatschroef VZ PK TX-20 4.0x16 (200) - 0206.01.24701
Artikelnummer: 26714829 | Fabrikantnummer: 0206.01.24701 | EAN: 8712811317520
Omschrijving
SPAANPLAATSCHROEF VZ PK TX-20 4.0X16 (200)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0206.01.24701. Het EAN nummer is 8712811317520. Het interne artikelnummer is 26714829.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 16 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Schroefdraadlengte | 16 mm |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Gehard | Ja |
| Schroefdraaddiameter | 4 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 7.5 mm |
| Puntvorm | Puntig |
| Met schachtribben | Nee |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Geleverd op band | Nee |
| Met freesribben onder kop | Ja |
| Kopboring | Nee |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met boorpunt | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Ja |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Type hardheid | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Grootte bit | |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Spaanplaatschroef VZ PK TX-20 4.0x16 (200)
Artikelnummer: 26714829
Fabrikantnummer: 0206.01.24701