Hoenderdaal Veerring din127b M10 elektrolytisch verzinkt - 4030.01.01001
Artikelnummer: 26698406 | Fabrikantnummer: 4030.01.01001 | EAN: 8712811271914
Omschrijving
VEERRING VZ DIN127B M10 (10.2X18.1X2.2) (100)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4030.01.01001. Het EAN nummer is 8712811271914. Het interne artikelnummer is 26698406.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Dikte | 2.2 mm |
| Binnendiameter | 10.2 mm |
| Buitendiameter | 18.1 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 10 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Veerring din127b M10 elektrolytisch verzinkt
Artikelnummer: 26698406
Fabrikantnummer: 4030.01.01001