Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Zeskantmoer VZ KL.8 SW-7 din934 M4 (250) - 3511.01.00401
Artikelnummer: 26728684 | Fabrikantnummer: 3511.01.00401 | EAN: 8712811070432
Omschrijving
ZESKANTMOER VZ KL.8 SW-7 DIN934 M4 (250)
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 3511.01.00401. Het EAN nummer is 8712811070432. Het interne artikelnummer is 26728684.
| Klasse |
Moer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Halogeenvrij | Nee |
| Spoed schroefdraad | 0 mm |
| Kleur | Blauw |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Met nylonring | Nee |
| Zelfborgend | Nee |
| Hoogte | 3.2 mm |
| Sleutelwijdte | 7 mm |
| Linkse draad | Nee |
| Met flens | Nee |
| Draadmaat (metrisch) | 4 |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Lasbaar | Nee |
| Materiaalkwaliteit | 8 (staal) |
| Model | Moer |
| Buitendiameter | mm |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Bevestigingsmaterialen Zeskantmoer VZ KL.8 SW-7 din934 M4 (250)
Artikelnummer: 26728684
Fabrikantnummer: 3511.01.00401