Hoenderdaal Carrosseriering RVS-a2 din9021 M6 - 4020.30.00601
Artikelnummer: 22575352 | Fabrikantnummer: 4020.30.00601 | EAN: 8712811270870
Omschrijving
CARROSSERIERING RVS-A2 DIN9021 M6 (6.4X18X1.6) (100)
Het productnummer van de fabrikant is 4020.30.00601. Het EAN nummer is 8712811270870. Het interne artikelnummer is 22575352.
Aanvullende informatie
Carrosseriering
Specificaties
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Gatvorm | Rond |
| Dikte | 1.6 mm |
| Gehard | Nee |
| Buitendiameter | 18 mm |
| Binnendiameter | 6.4 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 6 |
| Afgeschuind | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Carrosseriering RVS-a2 din9021 M6
Artikelnummer: 22575352
Fabrikantnummer: 4020.30.00601