Hoenderdaal Carrosseriering RVS-a2 din9021 M8 - 4020.30.00801
Artikelnummer: 22575351 | Fabrikantnummer: 4020.30.00801 | EAN: 8712811270948
Omschrijving
CARROSSERIERING RVS-A2 DIN9021 M8 (8.4X24X2.0) (100)
Het productnummer van de fabrikant is 4020.30.00801. Het EAN nummer is 8712811270948. Het interne artikelnummer is 22575351.
Aanvullende informatie
Carrosseriering
Specificaties
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Dikte | 2 mm |
| Gatvorm | Rond |
| Gehard | Nee |
| Buitendiameter | 24 mm |
| Binnendiameter | 8.4 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 8 |
| Afgeschuind | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Carrosseriering RVS-a2 din9021 M8
Artikelnummer: 22575351
Fabrikantnummer: 4020.30.00801