Hoenderdaal GPSPLTSCHR FN 3.5X45 DS200 - 0604.05.17820
Artikelnummer: 26728676 | Fabrikantnummer: 0604.05.17820 | EAN: 8712811097033
Omschrijving
Hoenderdaal hout-/ bouwschroef
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0604.05.17820. Het EAN nummer is 8712811097033. Het interne artikelnummer is 26728676.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 45 mm |
| Gehard | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Gefosfateerd |
| Schroefdraaddiameter | 3.5 mm |
| Grootte bit | 2 |
| Verzonken kop | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Schroefdraadlengte | 45 mm |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Met freesribben onder kop | Nee |
| Puntvorm | Puntig |
| Met schachtribben | Nee |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Geleverd op band | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Nee |
| Kopboring | Nee |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met boorpunt | Nee |
| Kopvorm | Trompetkop |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Type hardheid | Overig |
| Bitmaat Phillips | 2 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Type schroefdraad | Fijn |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Kopdiameter | mm |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product