Hoenderdaal Veerring RVS-a2 din127b M8 (8.1x14.8x2.0) - 4030.30.00801
Artikelnummer: 20529214 | Fabrikantnummer: 4030.30.00801 | EAN: 8712811268754
Het productnummer van de fabrikant is 4030.30.00801. Het EAN nummer is 8712811268754. Het interne artikelnummer is 20529214.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Kwaliteitsklasse | RVS V2A |
| Dikte | 2 mm |
| Uitvoering | Vlakke einden |
| Binnendiameter | 8.1 mm |
| Buitendiameter | 14.8 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 8 |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over HoenderdaalArtikelnummer: 20529214
Fabrikantnummer: 4030.30.00801