Hoenderdaal PLSCH ZB PH2 4.2X25 DS200 - 0338.01.29120
Artikelnummer: 26728669 | Fabrikantnummer: 0338.01.29120 | EAN: 8712811225450
Omschrijving
Hoenderdaal zelfborende schroef
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0338.01.29120. Het EAN nummer is 8712811225450. Het interne artikelnummer is 26728669.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 25 mm |
| Kopvorm | Platte kop |
| Gehard | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 4.2 mm |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Verzonken kop | Ja |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Kopdiameter | 8.1 mm |
| Met ring en afdichting | Nee |
| Puntvorm | Zelfborend |
| Met vaste flens | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Grootte bit | |
| Schroefdraadlengte | mm |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product