Proftec Sluitring - 5470.30.01201
Artikelnummer: 20453692 | Fabrikantnummer: 5470.30.01201 | EAN: 8712811732217
Het productnummer van de fabrikant is 5470.30.01201. Het EAN nummer is 8712811732217. Het interne artikelnummer is 20453692.
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Proftec
Toon alle producten van Proftec |
| Buitendiameter | 37 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Functiebehoud | Geen |
| Dikte | 3 mm |
| Gehard | Nee |
| Facet | Nee |
| Kwaliteitsklasse | A2 (RVS) |
| Norm | DIN 9021 |
| Geschikt voor boutmaat (M..) | 12 |
| Binnendiameter | 13 mm |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |