Proftec Houtdraadbout - 5350.30.70401
Artikelnummer: 20491208 | Fabrikantnummer: 5350.30.70401 | EAN: 8712811751447
Het productnummer van de fabrikant is 5350.30.70401. Het EAN nummer is 8712811751447. Het interne artikelnummer is 20491208.
| Klasse |
Houtdraadbout
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Proftec
Toon alle producten van Proftec |
| Lengte | 80 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Kwaliteitsklasse | 4.6 (staal) |
| Norm | DIN 571 |
| Diameter schacht | 10 mm |
| Met plug | Nee |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |