Proftec Plaatschroef - 5244.01.28520
Artikelnummer: 20534395 | Fabrikantnummer: 5244.01.28520 | EAN: 8712811754554
Het productnummer van de fabrikant is 5244.01.28520. Het EAN nummer is 8712811754554. Het interne artikelnummer is 20534395.
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Proftec
Toon alle producten van Proftec |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 13 mm |
| Kwaliteitsklasse | N.v.t. |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Aandraaivoorziening | Zeskant |
| Gehard | Ja |
| Schroefdraaddiameter | 4.2 mm |
| Zelfborgend | Nee |
| Met punt | Ja |
| Zelfborend | Ja |
| Aantal per verpakking | 200 |
| Kopvorm | Zeskant |
| Norm | DIN7504 K |
| Maat aandraaivoorziening | 7 mm |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |