Hoenderdaal RVS VEERRING 10MM DS100 - 4030.30.01001
Artikelnummer: 26728718 | Fabrikantnummer: 4030.30.01001 | EAN: 8712811268822
Omschrijving
Geko veerring vlakke einden, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (V2A), oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), geschikt voor boutmaat (M..) 10, binnendiameter 10.2mm, buitendiameter 18.1mm, dikte 2.2mm, norm A2 DIN 127-B
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4030.30.01001. Het EAN nummer is 8712811268822. Het interne artikelnummer is 26728718.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Dikte | 2.2 mm |
| Binnendiameter | 10.2 mm |
| Buitendiameter | 18.1 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 10 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product