Hoenderdaal RVS VEERRING 12MM DS100 - 4030.30.01201
Artikelnummer: 26728720 | Fabrikantnummer: 4030.30.01201 | EAN: 8712811268891
Omschrijving
Hoenderdaal veerring vlakke einden, roestvaststaal (RVS), kwaliteitsklasse RVS V2A, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), geschikt voor boutmaat (M..) 12, norm A2 DIN 127-B
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4030.30.01201. Het EAN nummer is 8712811268891. Het interne artikelnummer is 26728720.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Dikte | 2.5 mm |
| Binnendiameter | 12.2 mm |
| Buitendiameter | 21.1 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 12 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product