Hoenderdaal RVS VEERRING 8MM DS100 - 4030.30.00801
Artikelnummer: 26728719 | Fabrikantnummer: 4030.30.00801 | EAN: 8712811268754
Omschrijving
Geko veerring vlakke einden, roestvaststaal (RVS), kwaliteit RVS 304 (V2A), oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), geschikt voor boutmaat (M..) 8, binnendiameter 8.1mm, buitendiameter 14.8mm, dikte 2mm, norm A2 DIN 127-B
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4030.30.00801. Het EAN nummer is 8712811268754. Het interne artikelnummer is 26728719.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Dikte | 2 mm |
| Binnendiameter | 8.1 mm |
| Buitendiameter | 14.8 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 8 |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product