Hoenderdaal SLUITRING A2 M8 DS100 - 4010.30.00801
Artikelnummer: 26728713 | Fabrikantnummer: 4010.30.00801 | EAN: 8712811284358
Omschrijving
Hoenderdaal sluitring
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4010.30.00801. Het EAN nummer is 8712811284358. Het interne artikelnummer is 26728713.
| Klasse |
Sluitring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Gatvorm | Rond |
| Dikte | 1.6 mm |
| Gehard | Nee |
| Binnendiameter | 8.4 mm |
| Buitendiameter | 16 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 8 |
| Afgeschuind | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bouten en moeren
Installatiemateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product