Hoenderdaal SPPLS VKVZ 4,5X40 T DS200 - 0206.01.33601
Artikelnummer: 26728625 | Fabrikantnummer: 0206.01.33601 | EAN: 8712811318435
Omschrijving
Hoenderdaal hout-/ bouwschroef, gehard staal, lengte 40mm, draadverdeling voldraad, oppervlaktebescherming elektrolytisch verzinkt, kopvorm platte kop, verzonken kop, type schroefdraad overig, met freesribben onder kop, aandraaivoorziening torx® T25, schroefdraadlengte 40mm,
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 0206.01.33601. Het EAN nummer is 8712811318435. Het interne artikelnummer is 26728625.
| Klasse |
Spaanplaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 40 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Kopvorm | Platte kop |
| Aandraaivoorziening | Torx |
| Gehard | Ja |
| Schroefdraadlengte | 40 mm |
| Schroefdraaddiameter | 4.5 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Verzonken kop | Ja |
| Kopdiameter | 8.5 mm |
| Puntvorm | Puntig |
| Met schachtribben | Nee |
| Punt met freesribben | Nee |
| Draadverdeling | Voldraad |
| Combinatiedraad | Nee |
| Met pin in schroefgleuf | Nee |
| Met gatvergrotende vleugels | Nee |
| Geleverd op band | Nee |
| Met freesribben onder kop | Ja |
| Kopboring | Nee |
| Afwijkend materiaal boorpunt | Nee |
| Fixeerdraad | Nee |
| Afstandsdraad | Nee |
| Met boorpunt | Nee |
| Met antiwrijvingscoating | Ja |
| SKH kwaliteitskeurmerk | Nee |
| Type hardheid | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Verzinkhoek | ° |
| Aantal op strip | |
| Grootte bit | |
| Schachtdiameter | mm |
| Categorieën |
Schroeven en pluggen
Installatiemateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product