Hoenderdaal TANDVRNG M6 RVS DS100 - 4060.30.00601
Artikelnummer: 26728726 | Fabrikantnummer: 4060.30.00601 | EAN: 8712811269638
Omschrijving
Hoenderdaal veerring open buitenvertanding, roestvaststaal (RVS), kwaliteitsklasse RVS A2, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld), geschikt voor boutmaat (M..) 6, norm DIN 6798-A
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4060.30.00601. Het EAN nummer is 8712811269638. Het interne artikelnummer is 26728726.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Dikte | 0.7 mm |
| Binnendiameter | 6.4 mm |
| Buitendiameter | 11 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 6 |
| Model | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product