Hoenderdaal VEERRING RVS-A2 M4 ZK250 - 4030.30.00401
Artikelnummer: 26728716 | Fabrikantnummer: 4030.30.00401 | EAN: 8712811268549
Omschrijving
Hoenderdaal veerring
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 4030.30.00401. Het EAN nummer is 8712811268549. Het interne artikelnummer is 26728716.
| Klasse |
Veerring
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Dikte | 0.9 mm |
| Buitendiameter | 7.6 mm |
| Geschikt voor boutmaat (metrisch) | 4 |
| Binnendiameter | 4.8 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Vlakke einden |
| Categorieën |
Bouten moeren en ringen
Bevestigingsmateriaal |
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product