Hoenderdaal Plaatschroef zelfborend VZ zeskantkop 4.2x13 - 0334.01.28520
Artikelnummer: 20200772 | Fabrikantnummer: 0334.01.28520 | EAN: 8712811227270
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
PLAATSCHROEF ZELFB. VZ 6K SW-7 DIN7504K 4.2X13 (200)
Het productnummer van de fabrikant is 0334.01.28520. Het EAN nummer is 8712811227270. Het interne artikelnummer is 20200772.
Aanvullende informatie
Zelfborend
Specificaties
| Klasse |
Plaatschroef
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hoenderdaal
Toon alle producten van Hoenderdaal |
| Serie |
Bevestigingsmaterialen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Lengte | 13 mm |
| Oppervlaktebescherming | Elektrolytisch verzinkt |
| Kleur | Blauw |
| Kopvorm | Zeskant (hexagonaal) |
| Gehard | Nee |
| Schroefdraaddiameter | 4.2 mm |
| Aandraaivoorziening | Buitenzeskant |
| Verzonken kop | Nee |
| Type schroefdraad | Overig |
| Oppervlaktebehandeling | Overig |
| Met ring en afdichting | Nee |
| Puntvorm | Zelfborend |
| Met vaste flens | Ja |
| Kopdiameter | 8.8 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| RAL-nummer | |
| Aantal gangen per inch | |
| Sleutelwijdte | mm |
| Grootte bit | |
| Schroefdraadlengte | mm |
| Categorieën |
Spijkers schroeven en pluggen
Bevestigingsmateriaal |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Hoenderdaal Plaatschroef zelfborend VZ zeskantkop 4.2x13
Bizline Plaatschroef ovale kop phillips Ø 4.2x19 MM (X 200)
Bizline Plaatschroef ovale kop phillips Ø 4.2x19 MM (X 200)
Bizline Plaatschroef ovale kop phillips Ø 4.2x19 MM (X 200)
Artikelnummer: 21268217
Fabrikantnummer: BIZ 770133
Hoenderdaal
» Meer informatie over Hoenderdaal
Huidige product
Hoenderdaal Plaatschroef zelfborend VZ zeskantkop 4.2x13
Artikelnummer: 20200772
Fabrikantnummer: 0334.01.28520