Honeywell Chronotherm touch modulation klokthermostaat 7-31°C wit touchscreenbediening - TH8210M1003
Artikelnummer: 20636845 | Fabrikantnummer: TH8210M1003 | EAN: 5025121383721
Het productnummer van de fabrikant is TH8210M1003. Het EAN nummer is 5025121383721. Het interne artikelnummer is 20636845.
| Klasse |
Ruimteklokthermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Klokthermostaat Modulerend
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 127 mm |
| Diepte | 29 mm |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Aansluiting | 2-draads |
| Opnemer extern | Nee |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met display | Ja |
| Hoogte | 97 mm |
| Overwerkschakelaar | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Uitvoering klok | Digitaal |
| Type voeding | Geen |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Kloktype | Weekklok |
| Type opnemer | Overig |
| Optimalisering | Ja |
| Bediening | Touchscreen |
| Aantal schakelprogramma's | 4 |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Regeling type aan/uit | Nee |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Communicatieprotocol | Opentherm |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0.02 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Meetbereik | 5 - 35 °C |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Honeywell
» Meer informatie over HoneywellArtikelnummer: 20636845
Fabrikantnummer: TH8210M1003