Honeywell Drukreduceerregelaar D06F-1/2K zeef transparant - D06F-1/2K
Artikelnummer: 20559509 | Fabrikantnummer: D06F-1/2K | EAN: 4019837072926
Het productnummer van de fabrikant is D06F-1/2K. Het EAN nummer is 4019837072926. Het interne artikelnummer is 20559509.
Braukmann Drukreduceerregelaar ½" knel 15mm / 40°
| Klasse |
Reduceerventiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Drukreduceerregelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Hoogte | 147 mm |
| Afdichting | Overig |
| Met sifon | Nee |
| Geschikt voor stoom | Nee |
| Met manometer | Nee |
| Geschikt voor vloeistoffen | Ja |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Gereduceerde druk | 1.5 - 6 bar |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Max. inlaatdruk | 16 bar |
| Met koppeling aansluiting 1 | Ja |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 15 mm |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 15 |
| Aansluiting 1 | Knelring |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Voldoet aan de EU-drinkwaterrichtlijn (DWD) | Nee |
| Categorieën |
Las soldeergereedschap en materialen
Gereedschap |
Honeywell
» Meer informatie over HoneywellArtikelnummer: 20559509
Fabrikantnummer: D06F-1/2K