Honeywell Braukmann drukreduceerregelaar, 2 X 2" buitendraad, 1,5 - 6 bar - D06F-2B
Artikelnummer: 20661480 | Fabrikantnummer: D06F-2B | EAN: 4019837000851
Het productnummer van de fabrikant is D06F-2B. Het EAN nummer is 4019837000851. Het interne artikelnummer is 20661480.
| Klasse |
Reduceerventiel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Drukreduceerregelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Messing |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Hoogte | 299 mm |
| Afdichting | Overig |
| Met sifon | Nee |
| Geschikt voor stoom | Nee |
| Met manometer | Nee |
| Geschikt voor vloeistoffen | Ja |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Gereduceerde druk | 1.5 - 6 bar |
| Druktrap klasse | PN 25 |
| Druktrap klasse flens | PN 25 |
| Met koppeling aansluiting 1 | Ja |
| Max. inlaatdruk | 25 bar |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting 1 | 50 mm |
| Aansluiting 1 | Buitendraad conisch BSPT-R (ISO 7-1 / EN 10226-1) |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 50 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Voldoet aan de EU-drinkwaterrichtlijn (DWD) | Nee |
| Categorieën |
Las soldeergereedschap en materialen
Gereedschap |
Honeywell
» Meer informatie over HoneywellArtikelnummer: 20661480
Fabrikantnummer: D06F-2B