Honeywell KAMERTH.ST T4360B1007 223V - T4360B1007
Artikelnummer: 20590535 | Fabrikantnummer: T4360B1007 | EAN: 5025121270779
Het productnummer van de fabrikant is T4360B1007. Het EAN nummer is 5025121270779. Het interne artikelnummer is 20590535.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Kamer- en Kloktherm. Sterkstroom
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 83 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Diepte | 40 mm |
| Hoogte | 83 mm |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Aansluiting | 2-draads |
| Opnemer extern | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Nee |
| Type opnemer | Bimetaal |
| Bediening | Draai |
| Type voeding | 230 V AC |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Max. contactbelasting | 16 A |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | I |
| Meetbereik | 10 - 30 °C |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Maakcontact (NO) |
| Model | Aan/Uit |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |