Peha Alu-guss afdekking contactdoos + klapdeksel + geisoleerde spanveer aluminium - 00907394
Artikelnummer: 22280447 | Fabrikantnummer: 00907394 | EAN: 4010105907391
Het productnummer van de fabrikant is 00907394. Het EAN nummer is 4010105907391. Het interne artikelnummer is 22280447.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell Peha
Toon alle producten van Honeywell Peha |
| Serie |
ALU GUSS
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Aluminium |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Gebruik | Wandcontactdoos |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Model | Overig |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Honeywell Peha
» Meer informatie over Honeywell PehaArtikelnummer: 22280447
Fabrikantnummer: 00907394