Honeywell Modulerende kamerthermostaat rond - T87M2018
Artikelnummer: 20556252 | Fabrikantnummer: T87M2018 | EAN: 5025121382434
Het productnummer van de fabrikant is T87M2018. Het EAN nummer is 5025121382434. Het interne artikelnummer is 20556252.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Kamerthermostaat Modulerend
Toon alle producten in deze serie |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Aansluiting | 2-draads |
| Opnemer extern | Nee |
| Bediening | Draai |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Met display | Ja |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Type voeding | Geen |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Type opnemer | Overig |
| Diameter | 82.5 mm |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Meetbereik | 5 - 35 °C |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Model | Opentherm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |