Honeywell Round wireless kamerthermostaat draadloos 5-35°C wit - T87RF2025
Artikelnummer: 20554316 | Fabrikantnummer: T87RF2025 | EAN: 5025121381918
Het productnummer van de fabrikant is T87RF2025. Het EAN nummer is 5025121381918. Het interne artikelnummer is 20554316.
Draadloze thermostaat voor vervanging of uitbreiding.
| Klasse |
Ruimtethermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Kamerthermostaat Modulerend
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Kleur | Overig |
| Explosieveilig | Nee |
| Opnemer extern | Nee |
| Bediening | Draai |
| Met ontvanger | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met geluidsindicatie | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Thermische terugkoppeling | Geen |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Met display | Ja |
| Max. spanning contacten | 24 V |
| Aansluiting | Draadloos |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Type voeding | Batterij |
| Type opnemer | Overig |
| Klasse temperatuurregelaar | IV |
| Diameter | 82.5 mm |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Max. contactbelasting | 0.25 A |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0 W |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Meetbereik | 5 - 35 °C |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Contactuitvoering | Maakcontact (NO) |
| Verdekt/concealed bediening | Nee |
| Model | Opentherm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Honeywell
» Meer informatie over HoneywellArtikelnummer: 20554316
Fabrikantnummer: T87RF2025