Honeywell 3-PUNTS SERVOMOTOR 24VAC - M7410C1007
Artikelnummer: 20619139 | Fabrikantnummer: M7410C1007 | EAN: 4024627230264
Het productnummer van de fabrikant is M7410C1007. Het EAN nummer is 4024627230264. Het interne artikelnummer is 20619139.
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Servomotoren 2,5/6,5 mm
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP43 |
| Hoogte | 80 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Breedte | 49 mm |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Communicatieprotocol | Geen |
| Lengte aansluitkabel | 1.5 m |
| Met nulspanningsterugloop | Nee |
| Geschikt voor luchtappendage | Nee |
| Stuursignaal | Driepunts |
| Geschikt voor afsluiter | Ja |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Overbrenging | Met tandwielen |
| Standterugmelding | Geen |
| Eindcontacten | Geen |
| Met veiligheidsfunctie | Nee |
| Met mechanische standaanwijzer | Ja |
| Looptijd | 150 s |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Verstelkracht | 180 N |
| Slaglengte | 6.5 mm |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 0.7 VA |
| Hulpcontacten optioneel | Nee |
| Regeling type aan/uit | Nee |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Regeling type split-range | Nee |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 60 °C |
| Aansluiting op afsluitklep | M30 x 1,5 |
| Energieverbruik in bedrijf | 0.7 W |
| Model | Lineair |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |