Honeywell ELEKTR.SERVOMOTOR 24V 300N - M7410E1028
Artikelnummer: 20571401 | Fabrikantnummer: M7410E1028 | EAN: 4024627230486
Het productnummer van de fabrikant is M7410E1028. Het EAN nummer is 4024627230486. Het interne artikelnummer is 20571401.
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Servomotoren 2,5/6,5 mm
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 100 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Breedte | 49 mm |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Communicatieprotocol | Geen |
| Lengte aansluitkabel | 1.5 m |
| Met nulspanningsterugloop | Nee |
| Geschikt voor luchtappendage | Nee |
| Geschikt voor afsluiter | Ja |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Overbrenging | Met tandwielen |
| Standterugmelding | Geen |
| Eindcontacten | Geen |
| Met veiligheidsfunctie | Nee |
| Met mechanische standaanwijzer | Ja |
| Stuursignaal | 0-10 V |
| Looptijd | 150 s |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 1.4 VA |
| Slaglengte | 6.5 mm |
| Verstelkracht | 300 N |
| Hulpcontacten optioneel | Nee |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 55 °C |
| Regeling type aan/uit | Nee |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Regeling type split-range | Nee |
| Energieverbruik in bedrijf | 1.4 W |
| Aansluiting op afsluitklep | M30 x 1,5 |
| Model | Lineair |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |