Honeywell T6 wifi thermostaat wit bedraad - Y6H910WF4032
Artikelnummer: 21507223 | Fabrikantnummer: Y6H910WF4032 | EAN: 5025121380348
Het productnummer van de fabrikant is Y6H910WF4032. Het EAN nummer is 5025121380348. Het interne artikelnummer is 21507223.
T6 Slimme thermostaat, bedraad voor wandmontage, universeel toepasbaar voor zowel aan/uit als Opentherm. 7 daags programmeerbaar, voorzien van "geofencing" en "Apple Homekit". Bediening lokaal of met smartphone en tablet, zowel IOS als Android, kleur; wit
| Klasse |
Slimme thermostaat
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Slimme thermostaten
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 103 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Diepte | 28 mm |
| Hoogte | 103 mm |
| Aansluiting | 2-draads |
| Opnemer extern | Nee |
| Aantal uitgangen verwarming | 1 |
| Differentie verstelbaar | Nee |
| Met tapwaterschakeling | Nee |
| Max. spanning contacten | 230 V |
| Type opnemer | Weerstandsopnemer |
| Aantal uitgangen koeling | 1 |
| Met display | Ja |
| Overwerkschakelaar | Nee |
| Weersafhankelijke regeling | Nee |
| Temperatuur afleesbaar | Ja |
| Uitvoering klok | Digitaal |
| Met ontvanger | Ja |
| Type voeding | 230 V |
| Bediening op afstand mogelijk | Ja |
| Regelkarakteristiek | Overig |
| Met thermische terugkoppeling | Nee |
| Kloktype | Weekklok |
| Aantal schakelprogramma's | 6 |
| Optimalisering | Ja |
| Zelflerend | Ja |
| Bediening | Touchscreen |
| Klasse temperatuurregelaar | V |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Geschikt voor verwarming | Ja |
| Geschikt voor koeling | Nee |
| Communicatieprotocol | Opentherm |
| Met IFTTT ondersteuning | Ja |
| Ventileren | Nee |
| Energieverbruik standby (solstandby) | 0.02 W |
| Geschikt voor vloerverwarmingsregeling | Ja |
| Aantal uitgangen ventileren | 0 |
| Meetbereik | 5 - 35 °C |
| Geschikt voor stadsverwarmingsregeling | Ja |
| Met aanwezigheidswaarneming | Ja |
| Contactuitvoering | Maakcontact (NO) |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |