Honeywell THERMOMOTR MT4-230S-NC - MT4-230S-NC
Artikelnummer: 20557340 | Fabrikantnummer: MT4-230S-NC | EAN: 4019837107468
Het productnummer van de fabrikant is MT4-230S-NC. Het EAN nummer is 4019837107468. Het interne artikelnummer is 20557340.
| Klasse |
Thermische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell
Toon alle producten van Honeywell |
| Serie |
Servomotoren 2,5/6,5 mm
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 42 mm |
| Kabellengte | 1 m |
| Lengte | 45 mm |
| Hoogte | 59 mm |
| Voedingsspanning | 230 V AC |
| Functie | Spanningsloos gesloten NC |
| Handbediening | Nee |
| Beschermd tegen overspanning | Nee |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Looptijd | 150 s |
| Hulpcontacten | Ja |
| Stuursignaal | Tweepunts |
| Slaglengte | 2.5 mm |
| Omgevingstemperatuur | 5 - 50 °C |
| Met eindcontacten | Ja |
| Met standaanwijzer | Ja |
| Nom. vermogen | 3 VA |
| Aansluiting op afsluitklep | M30 x 1,5 |
| Model | Wasgevuld |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |