HPL Servicebox+ vloercontactdoos 65MM 2XWCD + 4xdata-uitsp.- RVS klep - 581.0242
Artikelnummer: 23404391 | Fabrikantnummer: 581.0242 | EAN: 8719172963991
Het productnummer van de fabrikant is 581.0242. Het EAN nummer is 8719172963991. Het interne artikelnummer is 23404391.
HPL Servicebox+ vloercontactdoos 4-voudig - 2x WCD randaarde schuin + 4x Data-uitsparing - inbouwdiepte 65mm - deksel instelbaar van 68-85mm - scharnierklep geborsteld RVS zonder inleg - 4-zijdig aansluitbaar met buisleiding Ø19mm
| Klasse |
Vloercontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
HPL
Toon alle producten van HPL |
| Serie |
Instortvloerdoos
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Kleur | Overig |
| Uitvoering deksel | Rechthoekig |
| Aantal invoeren | 8 |
| Beschermkader vloerbedekking | Ja |
| Aantal apparaatbekers | 1 |
| Lengte inbouwmaat | 118 mm |
| Geschikt voor verwerking in beton | Ja |
| Min. inbouwdiepte | 65 mm |
| Geschikt voor binneninstallatie | Ja |
| Met kabeluitgang in deksel | Ja |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Verzinkt |
| Materiaal deksel | Roestvaststaal (RVS) |
| Deksel voor oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Breedte inbouwmaat | 290 mm |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 2 |
| Buitenlengte | 145.6 mm |
| Verticale belasting over klein oppervlak EN 50085-2-2 | 2.21 kN |
| Buitenbreedte | 290 mm |
| Categorieën |
Vloercontactdoos
Stopcontacten Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 23404391
Fabrikantnummer: 581.0242