Venture Hpse 100W/e40/ho - 00401
Artikelnummer: 21024124 | Fabrikantnummer: 00401 | EAN: 5055788102878
Omschrijving
Kleurtemperatuur
Extra warm wit 2000K
Voet E40
100W
10000lm
Venture HPS (SON) Lamps hogedruk natriumdamplamp opaal, diameter 76mm, voet E40, 100W, lampvorm ellips, temperatuur 2000K, lichtstroom 10000lm, extern voorschakelapparaat, kwikvrij, energie-efficiëntieklasse A+, gemiddelde nom. levensduur 28000u, gewogen energieverbruik in 1.000 uu 100kWh,
Aanvullende informatie HPSE
Venture HPSE 100W/E40/HO Ellips E40 100W 2000K 76x186mm Hogedruk natriumdamplamp
VEN HPSE 100W/E40/HO Ellips E40 100W 2000K 76x186mm Hogedruk natriumdamplamp
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Venture Specificaties
Klasse Hogedruk natriumdamplamp
Toon alle producten van deze klasse
Merk Venture
Toon alle producten van Venture
Serie HPS (SON) Lamps
Toon alle producten in deze serie
Lampvermogen 100 W
Kleurtemperatuur 2000 K
Kleurweergave-index 20-39
Diameter 76 mm
Voet E40
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur 100 kWh
Totale lengte 186 mm
Lampvorm Ellips
Extern voorschakelapparaat Ja
Vervanger voor kwiklamp Nee
Assimilatieverlichting Nee
Gemiddelde nom. levensduur 28000 h
Lichtstroom 10000 lm
Kwikvrij Ja
Aantal ontladingsbuizen 0
Specifieke lichtstroom lamp 100 lm/W
Externe ontsteker vereist Nee
Lampaanduiding ED23,5
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015 F
Model Opaal
Categorieën Gasontladingslampen
Lichtbronnen
Huidige product
Venture Hpse 100W/e40/ho