Hummel Kle wartel PG42 31/43MM metaal - 1143420001
Artikelnummer: 20306270 | Fabrikantnummer: 1143420001 | EAN: 4033878406281
Het productnummer van de fabrikant is 1143420001. Het EAN nummer is 4033878406281. Het interne artikelnummer is 20306270.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Hummel
Toon alle producten van Hummel |
| Serie |
KLE
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Type schroefdraad | Pg |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Afgeschermd | Nee |
| Schroefdraadlengte | 10 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 42 |
| Met trekontlasting | Nee |
| Model | Recht |
| Geschikt voor kabeldiameter | 31 - 43 mm |
| Sleutelwijdte | 59 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Inklikbaar in opening | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |