INATHERM FLEX. SL. SONOFL. 133 LG10 - 013ATCO1303/00024
Artikelnummer: 22397838 | Fabrikantnummer: 013ATCO1303/00024 | EAN: 8717735057545
Omschrijving
Inatherm Sonoflex 25 flexibele aluminiumbuis, wanddikte 25.067mm, nom. binnendiameter 130mm, geluiddempende uitvoering, 7 lagen, buigradius 133mm, gecomprimeerd, 1e laag, binnenlaag aluminium, 2de laag aluminium, 3de laag aluminium, mediumtemperatuur (continu) -30 - +140°C » Bekijk uitgebreide informatie op de website van INATHERM Specificaties
Klasse Flexibele aluminiumbuis
Toon alle producten van deze klasse
Merk INATHERM
Toon alle producten van INATHERM
Serie Flexibele slangen
Toon alle producten in deze serie
Gefelst Nee
Materiaal 1e laag, binnenlaag Aluminium
Materiaal 3de laag Aluminium
Materiaal 2de laag Aluminium
Wanddikte 25.07 mm
Gecomprimeerd Ja
Buigradius 133 mm