INATHERM KAN.FILTERBOX FLKF 200 - 002OST0205/50027
Artikelnummer: 20577997 | Fabrikantnummer: 002OST0205/50027 | EAN: 8717735009933
Omschrijving
Inatherm FLKF luchtfilterkanaalomkasting, staal, lengte 620mm, nom. kanaalbreedte 200mm, nom. kanaalhoogte 200mm, nom. kanaaldiameter 200mm, max. debiet 790m³/h, aansluiting kanaal steekeind, luchtrichting van links naar rechts, geschikt voor zakkenfilter » Bekijk uitgebreide informatie op de website van INATHERM Specificaties
Klasse Luchtfilterkanaalomkasting
Toon alle producten van deze klasse
Merk INATHERM
Toon alle producten van INATHERM
Serie Filterboxen en Filters
Toon alle producten in deze serie
Lengte 620 mm
Met filter Nee
Nom. kanaaldiameter 200 mm
Met voorgemonteerde afdichting Ja
Met drukverschil-manometer Nee
Geschikt voor koolstofmatten Nee
Geschikt voor zakkenfilter Ja
Geschikt voor absoluutfilter Nee
Geschikt voor koolstofcilinder(s) Nee
Geschikt voor cassettefilter Nee
Werkende lengte 500 mm
Luchtrichting van links naar rechts Nee
Aansluiting kanaal Insteekeind
Nom. kanaalbreedte mm
Nom. kanaalhoogte mm
Rendement volgens ISO 16890-1:2016 %