INATHERM KANAALVENTLATOR CK 100C EC - 002OST0207/00100
Artikelnummer: 22784373 | Fabrikantnummer: 002OST0207/00100 | EAN: 8717735059129
Omschrijving
Inatherm buisventilator, lengte 189mm, aansluitspanning 230V, elektrische aansluiting aansluitklemmen, beschermingsgraad (IP) IP44, behuizing staal, gelijkstroommotor, geschikt voor zwakstroomregeling, max. luchttemperatuur 60°C, luchthoeveelheid onbelast 371m³/h, druk 2 100Pa, druk 3 200Pa, » Bekijk uitgebreide informatie op de website van INATHERM Specificaties
Klasse Buisventilator
Toon alle producten van deze klasse
Merk INATHERM
Toon alle producten van INATHERM
Serie Kanaalventilatoren
Toon alle producten in deze serie
Beschermingsgraad (IP) IP44
Aansluitspanning 230 V
Lengte 189 mm
Indirecte aandrijving Nee
Met thermische beveiliging Ja
Geschikt voor frequentieregeling Nee
Geschikt voor traforegeling Nee
2 toeren motor Nee
Elektrische aansluiting Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling Nee
Poolomschakelbaar Nee
Geschikt voor elektronische regeling Ja
Max. luchttemperatuur 60 °C
Gelijkstroommotor Ja
Kanaaldiameter 100 mm
Diameter huis 243 mm