Indesq® Werkplekelektrificatie Indesq Ampère stekkerdoos - 2X WCD + 1X usb A-C + 1X leeg - wit - 423.0032W/152
Artikelnummer: 26542836 | Fabrikantnummer: 423.0032W/152 | EAN: 8719172968538
Het productnummer van de fabrikant is 423.0032W/152. Het EAN nummer is 8719172968538. Het interne artikelnummer is 26542836.
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Indesq®
Toon alle producten van Indesq® |
| Serie |
Werkplekelektrificatie
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. spanning | 230 V |
| Slagvastheid | IK04 |
| Kleur | Wit |
| Breedte | 89 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Met ingebouwde USB voeding | Ja |
| Materiaal | Overig |
| Hoogte | 76.5 mm |
| Lengte | 229.5 mm |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 1 |
| Aantal USB-A poorten | 1 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 2 |
| Aantal HDMI aansluitingen | |
| Aantal audio aansluitingen | |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | |
| Model | Opbouw montage |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Indesq®
» Meer informatie over Indesq®Artikelnummer: 26542836
Fabrikantnummer: 423.0032W/152
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.