Indesq® Werkplekelektrificatie Indesq Joule inbouw stekkerdoos - 2X WCD + 2X M45 leeg - zwart - 453.0032Z
Artikelnummer: 25660005 | Fabrikantnummer: 453.0032Z | EAN: 8719172969399
Omschrijving
Indesq Joule inbouw stekkerdoos - 2x WCD + 2x M45 leeg - zwart
Het productnummer van de fabrikant is 453.0032Z. Het EAN nummer is 8719172969399. Het interne artikelnummer is 25660005.
Aanvullende informatie
Indesq® Joule bureau inbouw stekkerdoos zwart 4-voudig - 2x WCD randaarde schuin + 2x M45 leeg 45x45mm - kleur zwart RAL9005 fijnstructuur - scharnierende klep met borsteldoorvoer - inclusief aansluitkabel circa 80 centimeter met GST18/3 stekker
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Indesq®
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Indesq®
Toon alle producten van Indesq® |
| Serie |
Werkplekelektrificatie
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Breedte | 135 mm |
| Slagvastheid | IK04 |
| Kleur | Zwart |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Inbouwdiepte | 58 mm |
| Uittrekbaar | Nee |
| Hoogte | 58 mm |
| Lengte | 254 mm |
| Opklapbaar | Ja |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 2 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 2 |
| Aantal USB-A poorten | |
| Aantal USB-C poorten | |
| Aantal HDMI aansluitingen | |
| Aantal audio aansluitingen | |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Indesq®
» Meer informatie over Indesq®
Huidige product
Indesq® Werkplekelektrificatie Indesq Joule inbouw stekkerdoos - 2X WCD + 2X M45 leeg - zwart
Artikelnummer: 25660005
Fabrikantnummer: 453.0032Z